• 08:00 - 18:00

  • Pazartesi - Cumartesi

Cam Balkon - Cebeciler Plastik ve Alüminyum Doğrama

Cam Balkon

Kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuzdan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.

Cam balkon kapama sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Cam balkon kapama sistemleri yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

image
  • Cam balkon sisteminde kullanılan camlar 8 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez.

Katlanır cam balkon sistemleri sert esen rüzgâra dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Cam balkon sistemimizde isteğe göre farklı renklerde füme, bronz, reflekte, satina cam uygulaması yapılabilmektedir.

image

Katlanır cam balkon sistemleri ile bir yerde ev konforunu terk etmeye gerek kalmadan, dışarıda olmanın hissini yaşarken özellikle de soğuk kış günlerinde tüm güvenlik ve konforu ile oturmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Katlanır cam balkon sistemleri ile evinizde istediğiniz zaman tadını çıkarabileceğinin özel bir alan yaratabilirsiniz.

Çalışmalarımız