• 08:30 - 19:00

  • Pazartesi - Cumartesi

Hakkımızda - Cebeciler Plastik ve Alüminyum Doğrama

CEBECİLER PLASTİK VE ALÜMİNYUM DOĞRAMA

1998 yılında Cebeciler Plastik ve Alüminyum Doğrama. unvanı ile Şirinevler mahallesi Saray caddesinde kurulmuş olan firmamız, Pvc ve Alüminyum Doğrama hizmeti vermeye başlamıştır. Sektöründe verdiği hizmet ile fark yaratıp, 2009 senesinde Katlanır Cam Balkon ve Çelik Konstrüksiyon Kış Bahçesi seçeneklerini de ürün yelpazesine eklemiştir.

2014 Aralık ayında Avcılar Gümüşpala mahallesi Kuruçeşme caddesinde yaklaşık 500 m² bir atölyeye taşınarak hizmetine burada devam etmiştir. Hizmet ağına Kış Bahçesi, Otomatik Kepenk, Fotoselli Kapı, Monoblok Panjur, Dış Çephe Kompozit Kaplama ve Genel Tadilatı İşlerini ekleyip kaliteden ödün vermeden en iyi ürün ve en iyi hizmet anlayışına sadık kalmıştır.

Firmamız PVC uygulamalarına getirdiği özel çözümlerle sektöründe kendine haklı bir yer edinmiş ve gelişen teknolojiyi takip etmeyi öncelikli şirket politikası haline getirmiştir. Cebeciler Plastik ve Alüminyum Doğrama. müşteri memnuniyetini en ön plana koyan ilkeleri ve yenilikçi yapısıyla yeni pazarlara ulaşmak ve tercih edilen firma olmak için emin adımlarla ilerlemektedir.

image